Logo OZZPT poprawione
Motto:
Twój problem - Naszym problemem
Pamietaj! Razem możemy więcej

Koleje Mazowieckie – Kolejna tura negocjacji w sprawie wzrostu wynagrodzeń


kmsg

W dniu 12 czerwca br. w siedzibie Spółki „Koleje Mazowieckie-KM” sp. z o.o. odbyła się druga tura negocjacji w sprawie wzrostu wynagrodzeń (o pierwszym spotkaniu pisaliśmy tutaj …). Niestety i tym razem strony nie osiągnęły porozumienia.

 

Spotkanie otworzył Dyrektor Biura Spraw Pracowniczych, Pan Mariusz Bartkowski. Ustosunkowując się do wspólnego stanowiska związków zawodowych z poprzedniego spotkania (pisaliśmy o tym tutaj…) przedstawiciel Pracodawcy zaproponował stronie społecznej wdrożenie podwyżki wynagrodzeń w wysokości 380,00 zł do uposażenia zasadniczego od dnia 1 lipca 2023 r.

W odpowiedzi na stanowisko Pracodawcy reprezentujące Pracowników związki zawodowe zmieniły wspólne stanowisko z poprzedniego spotkania (możesz o tym przeczytać tutaj …) proponując wdrożenie podwyżki wynagrodzeń w wysokości 700,00 zł do uposażenia zasadniczego dla każdego pracownika od 1 lipca br.

Pracodawca zaproponował odniesienie się do stanowiska strony społecznej na następnym spotkaniu dotyczącym wzrostu wynagrodzeń.

Strony wspólnie ustaliły, że negocjacje w sprawie wzrostu wynagrodzeń będą kontynuowane w dniu 21 czerwca 2023 r.

Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Transportu podczas spotkania reprezentował kol. Norbert Bartman, przewodniczący OZZPT MOZ w Warszawie.

Opracowanie: Sławomir Szopiński

Udostępnij post

Zapisz się do naszego newslettera

ikona

Nasze Motto:

Twój problem, Naszym problemem!
Dołącz do Nas, razem możemy więcej!
OZZPT Twoim Związkiem!
motto

Polecamy ten portal

poradnik związkowca

Polecamy hosting

Archiwum

Jak załażyć związek zawodowy