Logo OZZPT poprawione
Motto:
Twój problem - Naszym problemem
Pamietaj! Razem możemy więcej

Pierwsze posiedzenie Zespołu problemowego OPZZ ds. sfery budżetowej i sfery finansów publicznych


opzz11

13 kwietnia w siedzibie Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych w Warszawie odbyło się pierwsze posiedzenie Zespołu problemowego OPZZ ds. sfery budżetowej i sfery finansów publicznych.

 

Posiedzenie otworzył wiceprzewodniczący OPZZ Sebastian Koćwin, który podziękował wszystkim obecnym za liczne przybycie i chęć działania w powołanym Zespole. W zespole znaleźli się przede wszystkim przedstawiciele trzech Branż OPZZ: Usługi Publiczne, Oświata i Nauka, oraz Handel, Usługi, Kultura i Sztuka, ale także zainteresowani problematyką przedstawiciele innych branż.

Zgromadzeni  członkowie Zespołu wybrali spośród swego grona przewodniczącą, którą została Elżbieta Aleksandrowicz oraz czterech wiceprzewodniczących: Hanna Czerniak, Sylwester Kałuża, Marek Pyzara i Ewa Wyka.

Omówiono cele i kierunki działania Zespołu problemowego OPZZ ds. sfery budżetowej i sfery finansów publicznych, najważniejsze problemy, z jakimi spotykają się w swojej codziennej pracy Przedstawiciele poszczególnych organizacji związkowych  skupionych w  niniejszym Zespole oraz kwestie podjęcia wspólnych działań na rzecz poprawy warunków pracy i płacy w państwowej sferze budżetowej i sferze finansów publicznych, w tym działania protestacyjne.

Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Transportu reprezentuje kol. Ryszard Filochowski, przewodniczący Rady Krajowej OZZPT.

Opracowanie: Sławomir Szopiński

Udostępnij post

Zapisz się do naszego newslettera

Polecamy ten portal

poradnik związkowca

Polecamy hosting

Archiwum

ikona

Nasze Motto:

Twój problem, Naszym problemem!
Dołącz do Nas, razem możemy więcej!
OZZPT Twoim Związkiem!

Polecamy ten portal

Szukasz sprawdzonego hostingu

Jak załażyć związek zawodowy