Logo OZZPT poprawione
Motto:
Twój problem - Naszym problemem
Pamietaj! Razem możemy więcej

W PKP Intercity wybrano firmę do zarządzania i prowadzenia PPK


PKP Intercity pociąg Pendolino

19 września br. w Warszawie odbyło się spotkanie Pracodawcy z ponadzakładowymi organizacjami związkowymi działającymi w „PKP Intercity” S.A. dotyczące wyboru instytucji finansowej zarządzającej i prowadzącej PPK w „PKP Intercity” S.A.

 

sebasian dworak
Sebastian Dworak, skarbnik Rady Krajowej OZZPT

Przed spotkaniem Pracodawca przekazał stronie społecznej informacje dotyczące przebiegu postępowania dotyczącego wyboru instytucji finansowej do zarządzania i prowadzenia PPK. 

Związki zawodowe zostały zapoznane z kryteriami oceny ofert oraz z procedura przeprowadzenia badania i oceny ofert złożonych w postępowaniu.

Mając na uwadze uwzględnienie interesu osób zatrudnionych, strony zgodnie oświadczyły, że rekomendują ofertę złożoną przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU S.A.

Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Transportu podczas ww. spotkania reprezentował kol. Sebastian Dworak, skarbnik Rady Krajowej Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Transportu.

Autor: Sławomir Szopiński

Udostępnij ten post

Dodaj Komentarz

2 comments on “W PKP Intercity wybrano firmę do zarządzania i prowadzenia PPK

malina

Każda firma ma swoje wartości i podstawy finansowania. Wybor instytucji w duzej mierze zalezy od pracownikow i ich dochodow. U nas zwiazki zawodowe wybierały instytucje – szef przyjał i wdrozyl od lipca

Podobnie jest w PKP Intercity S.A. zamieszczony artykuł informuje właśnie o konsultacjach, ze związkami zawodowymi, wyboru firmy do zarządzania i prowadzenia PPK. Poza tym w spółkach grupy PKP (np. PKP Intercity S.A.) umowa na zarządzanie i prowadzenie PPK będzie zawierana na szczeblu Spółki PKP S.A.

Comments are closed for this post !!

Polecamy ten portal

poradnik związkowca

Polecamy hosting

Archiwum

ikona

Nasze Motto:

Twój problem, Naszym problemem!
Dołącz do Nas, razem możemy więcej!
OZZPT Twoim Związkiem!

Polecamy ten portal

Szukasz sprawdzonego hostingu

Jak załażyć związek zawodowy