Logo OZZPT poprawione
Motto:
Twój problem - Naszym problemem
Pamietaj! Razem możemy więcej

Inauguracyjne posiedzenie Komisji Młodych OPZZ


Komisja młodych OPZZ

W dniu 09 listopada 2018 r., w siedzibie OPZZ w Warszawie odbyło się pierwsze inauguracyjne posiedzenie Komisji Młodych OPZZ. 
 

Podczas inauguracyjnego posiedzenia Komisji Młodych przyjęto  Regulamin Pracy Komisji. Zgodnie z porządkiem obrad przystąpiono do wyborów Prezydium Komisji na kadencję 2018-2022. Na przewodniczącego Komisji wybrano kol. Konrada Więcka z OPZZ „Konfederacja Pracy”.

Komisja młodych OPZZ władze

Na wiceprzewodniczących Komisji Młodych OPZZ wybrano: Marcina Dylowicza z Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Polsce, Macieja Ilcewicza z Oddziału ZNP w Warszawie, Krzysztofa Paleja z Związku Zawodowego Górników w Polsce KWK Knurów-Szczygłowice oraz Wojciecha Stelmasiaka z Międzyzakładowej Organizacji Związkowej OPZZ Związku Zawodowego Pracowników Nexteer Mutomotive Poland Sp. z o. o.

Góra_Robert
Robert Góra, wiceprzewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Transportu Międzyzakładowej Organizacji Związkowej w Warszawie

W trakcie posiedzenia omówiono dotychczasowe działania oraz projekty, w których uczestniczy Komisja. Wskazano, że celem Komisji jest praca na rzecz rozwoju młodych w życiu zawodowym i społecznym oraz przeciwdziałanie dyskryminacji i mobbingowi, przeciwdziałanie przemocy psychicznej i fizycznej. W ostatniej części posiedzenia odbyła się dyskusja dotycząca planu pracy Komisji w 2019 roku.

Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Transportu w pracach Komisji Młodych OPZZ reprezentuje kol. Robert Góra, wiceprzewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Transportu Międzyzakładowej Organizacji Związkowej w Warszawie.

Wszystkim członkom Komisji Młodych OPZZ życzymy owocnej pracy w Komisji oraz wielu sukcesów.

Autor: Sławomir Szopiński

Udostępnij ten post

Polecamy ten portal

poradnik związkowca

Polecamy hosting

Archiwum

ikona

Nasze Motto:

Twój problem, Naszym problemem!
Dołącz do Nas, razem możemy więcej!
OZZPT Twoim Związkiem!

Polecamy ten portal

Szukasz sprawdzonego hostingu

Jak załażyć związek zawodowy