Ogólnopolski Związek Zawodowy
Pracowników Transportu
Rada Krajowa

Z obrad Branży Transport OPZZ


logo ozzpt i opzz w tle ludzie

W środę, 27 października br. odbyło się posiedzenia Branży Transport OPZZ, podczas którego zebrani omówili problemy związane z transportem drogowym, lotniczym i kolejowym.

Ze względu na trwająca epidemię koronawirusa posiedzenie obyło się w formie wideokonferencji. W posiedzeniu wzięli udział członkowie kierownictwa OPZZ.

Podczas posiedzenia Andrzej Radzikowski, przewodniczący OPZZ omówił zagadnienia związane z działalnością OPZZ w zakresie równowagi energetycznej i bieżących działań OPZZ. Poinformował zebranych że w ciągu najbliższego roku będzie przewodniczył RDS. Odniósł się również do obecnej sytuacji w kraju i galopującej inflacji.

Sebastian Koćwin, wiceprzewodniczący OPZZ poinformował zebranych o zaangażowaniu OPZZ w pracach nad emeryturami pomostowymi oraz emeryturami stażowymi.

pbt
fot. Posiedzenie Branży Transport OPZZ

W dalszej części posiedzenia zebrani omówili bieżąca sytuację w poszczególnych sektorach transportu.

Leszek Miętek, przewodniczący Branży Transport OPZZ omówił zmiany przepisów prawa w zakresie międzynarodowego transportu drogowego. Szczegółowe rozwiązania w tym zakresie omówił Piotr Ostrowski, wiceprzewodniczący OPZZ.

Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Transportu podczas posiedzenia Branży Transport OPZZ reprezentował kol. Ryszard Filochowski, przewodniczący Rady Krajowej OZZPT.

Opracowanie: Sławomir Szopiński

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on telegram
Share on vk
Share on mix
Share on skype
Share on email

Zapisz się do naszego newslettera

Odwiedź nasz profil Facebook

Facebook Pagelike Widget

Polecamy ten portal

poradnik związkowca

Polecamy hosting

Archiwum