Logo OZZPT poprawione
Motto:
Twój problem - Naszym problemem
Pamietaj! Razem możemy więcej

Z obrad Branży Transport OPZZ


logo ozzpt i opzz w tle ludzie

W środę, 27 października br. odbyło się posiedzenia Branży Transport OPZZ, podczas którego zebrani omówili problemy związane z transportem drogowym, lotniczym i kolejowym.

Ze względu na trwająca epidemię koronawirusa posiedzenie obyło się w formie wideokonferencji. W posiedzeniu wzięli udział członkowie kierownictwa OPZZ.

Podczas posiedzenia Andrzej Radzikowski, przewodniczący OPZZ omówił zagadnienia związane z działalnością OPZZ w zakresie równowagi energetycznej i bieżących działań OPZZ. Poinformował zebranych że w ciągu najbliższego roku będzie przewodniczył RDS. Odniósł się również do obecnej sytuacji w kraju i galopującej inflacji.

Sebastian Koćwin, wiceprzewodniczący OPZZ poinformował zebranych o zaangażowaniu OPZZ w pracach nad emeryturami pomostowymi oraz emeryturami stażowymi.

pbt
fot. Posiedzenie Branży Transport OPZZ

W dalszej części posiedzenia zebrani omówili bieżąca sytuację w poszczególnych sektorach transportu.

Leszek Miętek, przewodniczący Branży Transport OPZZ omówił zmiany przepisów prawa w zakresie międzynarodowego transportu drogowego. Szczegółowe rozwiązania w tym zakresie omówił Piotr Ostrowski, wiceprzewodniczący OPZZ.

Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Transportu podczas posiedzenia Branży Transport OPZZ reprezentował kol. Ryszard Filochowski, przewodniczący Rady Krajowej OZZPT.

Opracowanie: Sławomir Szopiński

Udostępnij post

Zapisz się do naszego newslettera

Polecamy ten portal

poradnik związkowca

Polecamy hosting

Archiwum

ikona

Nasze Motto:

Twój problem, Naszym problemem!
Dołącz do Nas, razem możemy więcej!
OZZPT Twoim Związkiem!

Polecamy ten portal

Szukasz sprawdzonego hostingu

Jak załażyć związek zawodowy